Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI

IX GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI odbędzie się w Gdańsku, we współpracy i poprzedzając uznaną w branży konferencję NOWE TRENDY W TURYSTYCE,organizowaną przez Gdańską Organizację Turystyczną.

GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI jest spotkaniem naukowo-branżowym ugruntowanym  w tradycji polskiego biznesu turystycznego. Jest platformą integracji środowisk naukowych, samorządowych i biznesowych. GREMIUM to SPOTKANIE LIDERÓW, na które składa się: konferencja naukowo-branżowa, debaty eksperckie, cykl warsztatów branżowych oraz prezentacji towarzyszących.Zachęcamy do wzięcia udziału w IX GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI oraz NOWE TRENDY W TURYSTYCE 2019, które odbędą się w dniach 28 i 29 marca 2019. Szczegóły na stronie http://gremium.forumturystyki.pl/

Informujemy, że rozpoczął się  nabór uczestników na IX GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI. Szczegółowe informacje wraz z formularzami zgłoszeniowymi opublikowane są na stronie internetowej http://www.gremium.forumturystyki.pl/o-gremium/zgloszenia

Niech motto Nauka wizjonerem, władza kreatorem, branża realizatorem, a korzyści wspólne towarzyszy IX edycji GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI, a spotkanie służy integracji środowisk naukowych, samorządowych i biznesowych.Prosimy o przekazanie tej informacji do innych osób, których może zainteresować tematyka i uczestnictwo w GREMIUM.

Zapraszamy Państwa również do polubienia i śledzenia naszego  Facebooka https://www.facebook.com/gremiumekspertowturystyki/ .