Jubileuszowe XXV Targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur” pod patronatem Związku Pracodawców Turystyki Lewiatan


Miło nam poinformować, że Związek Prywatnych Pracodawców Turystyki Lewiatan objął patronatem jubileuszowe XXV Targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur”.

Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. Podczas Targów corocznie prezentują się organizacje i instytucje turystyczne z Polski i zagranicy, przedstawiciele miast, regionów, biur podróży, muzeów, hoteli, producenci regionalnej żywności. Jest to znakomita okazja do zaprezentowania się odwiedzającym, miłośnikom podróży: amatorom i profesjonalistom. Wydarzenie jest szeroko relacjonowane w mediach. Organizatorem Targów jest Miejska Arena Kultury i Sportu.

Targi Regiony Turystyczne to popularyzacja idei „styku kultur”, oznaczającej poznawanie świata, ludzi, odmiennych kultur i obyczajów. Genezą powstania wydarzenia jest niezwykłe połączenie w jednym mieście – w Łodzi – wielu kultur, ich wzajemne przenikanie i łączenie. Od lat specjalizujemy się w promocji zarówno polskiego, jak i zagranicznego rynku turystycznego. Tworzymy miejsce i klimat do zaprezentowania ofert turystycznych przygotowanych przez touroperatorów, biura turystyczne, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty oraz ośrodki uzdrowiskowe, sanatoria, obiekty SPA, porty i przystanie. Do prezentacji dorobku kulturowego, walorów turystycznych i specyfiki regionalnej zapraszamy przedstawicieli państw, miast, regionów i organizacji turystycznych. Marka Targów „Na Styku Kultur”  jest dobrze znana i rozpoznawalna, na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych turystycznych imprez targowych w Polsce. Targi „Na Styku Kultur” są cenione ze względu na wspaniałą atmosferę i ogromną popularność wśród zwiedzających. Są kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata i co za tym idzie, obowiązkowym wydarzeniem  dla osób, które uwielbiają wyprawy i przygody. Wystawcy, którzy uczestniczą w targach, prezentują atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyruszyć w drogę – od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi pomocne podróżnikom, kończąc na niekonwencjonalnych metodach wojażowania, bliskich indywidualnym globtroterom.