
Miło nam poinformować, że Związek Prywatnych Pracodawców Turystyki Lewiatan objął patronatem jubileuszowe XXV Targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur”.
Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. Podczas Targów corocznie prezentują się organizacje i instytucje turystyczne z Polski i zagranicy, przedstawiciele miast, regionów, biur podróży, muzeów, hoteli, producenci regionalnej żywności. Jest to znakomita okazja do zaprezentowania się odwiedzającym, miłośnikom podróży: amatorom i profesjonalistom. Wydarzenie jest szeroko relacjonowane w mediach. Organizatorem Targów jest Miejska Arena Kultury i Sportu.
Targi Regiony Turystyczne to popularyzacja idei „styku kultur”, oznaczającej poznawanie świata, ludzi, odmiennych kultur i obyczajów. Genezą powstania wydarzenia jest niezwykłe połączenie w jednym mieście – w Łodzi – wielu kultur, ich wzajemne przenikanie i łączenie. Od lat specjalizujemy się w promocji zarówno polskiego, jak i zagranicznego rynku turystycznego. Tworzymy miejsce i klimat do zaprezentowania ofert turystycznych przygotowanych przez touroperatorów, biura turystyczne, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty oraz ośrodki uzdrowiskowe, sanatoria, obiekty SPA, porty i przystanie. Do prezentacji dorobku kulturowego, walorów turystycznych i specyfiki regionalnej zapraszamy przedstawicieli państw, miast, regionów i organizacji turystycznych. Marka Targów „Na Styku Kultur” jest dobrze znana i rozpoznawalna, na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych turystycznych imprez targowych w Polsce. Targi „Na Styku Kultur” są cenione ze względu na wspaniałą atmosferę i ogromną popularność wśród zwiedzających. Są kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata i co za tym idzie, obowiązkowym wydarzeniem dla osób, które uwielbiają wyprawy i przygody. Wystawcy, którzy uczestniczą w targach, prezentują atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyruszyć w drogę – od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi pomocne podróżnikom, kończąc na niekonwencjonalnych metodach wojażowania, bliskich indywidualnym globtroterom.